Informácie   |   Novinky   |   Recenzia   |   Návody a rady   |   Prevzatie a odkazy   |   Cenník a objednávka   |   Kontakt
Dr.WEB // Novinky
Dr.Web je výkonný antivírusový programový balík dostupný pre platformy WinXP-7, DOS/386, OS/2, NetWare, FreeBSD, Linux a Solaris(i86). Verzia pre WinXP-7 obsahuje GUI aj konzolovú verziu klasického "on demand" skenera, ktorý vyhľadáva bootové, súborové, makro a skript vírusy, červíky a trójske kone na zvolených diskoch resp. vo zvolených adresároch či súboroch.
*  18.12.2012
Bola vydaná ôsma generácia antivírusu DrWeb for Windows. Pre privátne použitie sú určené riešenie Dr.Web Anti-Virus a rozšírená verzia Dr.Web Security Space. Pre podnikových zákazníkov sú k dispozícii okrem obdobných balíkov pre pracovné stanice aj riešenia pre súborové a poštové servery, centrálna filtrácia internetových údajov a mobilné riešenia.
*  11.10.2011
Bola vydaná siedma generácia antivírusu DrWeb for Windows. Sú k dispozícii balíky DrWeb Antivirus a rozšírený balík DrWeb Security Space, ktorá sa od prvého líši prítomnosťou SPAM filtra a rozšírenej ochrany pred hrozbami z internetu.
*  1.12.2010
Firma Dr.Web vydala nový cenník, v ktorom sa zredukoval počet rôznych druhov licencií a mierne sa upravili aj ceny jednotlivých produktov.
*  16.3.2010
Firma Dr.Web uvoľnila svoj antivírusový balík pre operačný systém Windows vo verzii 6.0 s podporou Windows 2000 až Windows 7 vrátane 64-bitových verzií. Okrem doteraz dostupných riešení DrWeb Antivirus A DrWeb Security Space pribudli subverzie s označením Pro, ktoré pridávajú k štandardným verziám funkciu osobného firewall.
*  18.6.2009
Firma Dr.Web uvoľnila mutáciu svojho antivírusového riešenia DrWeb Antivirus aj DrWeb Security Space pre platformu Mac OS X.
*  24.12.2008
Firma Dr.Web uvoľnila svoj antivírusový balík pre operačný systém Windows vo verzii 5.0 (jedna verzia podporuje Win95/98/Me/NT a druhá verzia systémy Windows 2000/XP/Vista, zatiaľ len v 32-bitových verziách. Okrem samotného antivírusového balíka DrWeb Antivirus for Windows pripravila firma aj rozšírenú verziu pod názvom DrWeb Security Space obsahujúcu popri samotnom antivírusovom programe aj nástroje na ochranu pred Rootkitmi, Spyware, SPAM ako aj rodičovskú kontrolu prístupu k internetovým zdrojom. Používatelia antivírusového riešenia DrWeb for Windows môžu na DrWeb Antivirus v5.0 upgradovať bezplatne (je potrebná ručná reinštalácia), pri nákupe balíka DrWeb Security Space je možné uplatniť zľavu.
*  29.1.2008
Bola uvoľnená nová generácia riešenia Dr.Web Enterprise Suite verzia 4.44. Je plne podporovaný operačný systém Windows Vista, riešenie obsahuje aj osvečené moduly na filtráciu nevyžiadanej pošty, ktoré je možné nasadiť na úrovni poštového servera alebo pracovných staníc. Registrovaní užívatelia predošlých verzií majú prechod na verziu 4.44 bezplatný.
*  15.11.2007
Od pondelka 12.11. večera do 15.11. večera vinou bezpečnostných úprav na serveri internetového providera bolo nechtiac paralyzované odosielanie ONLINE objednávok (napriek tomu, že Vám stránka vypísala oznam, že objednávka bola zaslaná firme AVIR...) z tejto stránky bez možnosti dopátrať sa z mojej strany k obsahu nezaslaných objednávok. Prosím ctených zákazníkov v mene môjho ISP o prepáčenie a zároveň si Vás dovoľujem požiadať o znovuzadanie Vašich objednávok tou istou cestou resp. ich zaslanie na moju kontaktnú e-mail adresu.
*  25.9.2007
Bol uvoľnený nový variant antivírusového programu DrWeb pre platformu MS EXchange Server 2000/2003, ktorá dopĺňa doteraz existujúci sortiment podporovaných platforiem.
*  25.9.2007
Bola vydaná dlho očakávaná verzia 4.44 for Windows, ktorá je kompatibilná s operačným systémom Windows Vista.
*  
*  
*  
*  
*  
Informácie z www.avir.sk
Copyright © 2004-2008 AVIR | WebDesign © 2009 by piXie dESiGN. Všetky práva vyhradené. Materiály tu publikované môžu byť duševným vlastníctvom podľa Autorského zákona.